Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard i Kathleen Kennedy ujawniają, jaki wpływ miał Harrison Ford na spin-off o Solo

Han Solo

Odkąd tylko pojawiła się informacja o filmie mającym opowiedzieć o młodości Hana Solo, niektórzy fani zastanawiali się, jak mogłoby powstać takie widowisko bez Harrisona Forda w roli głównej. Mimo że spin-off jest tworzony bez jego udziału, zespół tworzący film był skory, by wysłuchać kilku wskazówek Forda na temat postaci, którą pierwotnie powołał do życia. Reżyser Ron Howard i szefowa LucasfilmuKathleen Kennedy, rozmawiali z Anthonym Breznicanem z Entertainment Weekly o tym, w jaki sposób Harrison wpłynął na produkcję Solo: A Star Wars Story.

Zeszłej wiosny sieć obiegły zdjęcia ze spotkania Forda z gwiazdą Solo, Aldenem Ehrenreichem. Kennedy podzieliła się pewnymi szczegółami na temat tego, co Ford powiedział Ehrenreichowi, mówiąc:

„Ford zrobił dla Aldena coś pięknego, kiedy opowiedział mu o tym, co pamiętał z czasów, gdy po raz pierwszy czytał scenariusz Gwiezdnych Wojen i co George Lucas zrobił wtedy z Hanem. Powiedział kim dla niego była ta postać i przytoczył rozmowy, które prowadził przez wiele lat z Georgem na temat rozwoju tej postaci.”

Ehrenreich w rozmowie z EW oznajmił, że ​​Ford kazał mu powiedzieć:

„Powiedz im, że przekazałem ci wszystko, co musisz wiedzieć, i że nie możesz nikomu o tym opowiedzieć.”

Jeśli chodzi o reżysera Rona Howarda, jego historia z Harrisonem Fordem sięga jeszcze czasów filmu George’a Lucasa o tytule American Graffiti z 1973 r., w którym Howard został zatrudniony w roli aktora, a Ford odgrywał rolę wspierającą. Reżyser Hana Solo powiedział EW, że skontaktował się z Harrisonem po tym, jak został zatrudniony w nietypowych okolicznościach, zastępując Phila Lorda i Chrisa Millera po kilku miesiącach kręcenia filmu, a następnie powtórnie tworząc sporą część produkcji. Howard wyjaśnił, że Ford podzielił się z nim swoimi wrażeniami na temat Hana, mówiąc:

„Powiedział, że Han jest zawsze rozdarty między tym poczuciem, że był w pewnym sensie sierotą, a zatem zarówno pragnie kontaktu z ludźmi, jak i walczy z tymi myślami. Sądzę, że to było całkiem interesujące.”

Pełny artykuł od EW znajdziecie tutaj.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.