Gwiezdne Wojny - Historie

Emilia Clarke o postaci Qi’Ry w „Hanie Solo”

SOLO: A STAR WARS STORY Emilia Clarke is Qi'ra and Alden Ehrenreich is Han Solo

Spośród wielu nowych postaci, które spotkamy w filmie Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, mających wpływ na życie młodego Hana Solo, prawdopodobnie najbardziej wpływową bohaterką będzie grana przez Emilię Clarke Qi’Ra. Słyszymy ją w zwiastunie, gdy mówi Hanowi, że może być jedyną osobą, „która wie, kim naprawdę jest”. Clarke opowiedziała o swojej postaci w niedawnym wywiadzie z Anthonym Breznicanem z Entertainment Weekly, w ramach najnowszego wydania magazynu.

Aktorka opowiedziała o związku Qi’Ry i Hana, mówiąc:

„Cóż, dorastali jako towarzysze. Byli kumplami i partnerami w zbrodni. Jest w tym wszystkim romantyczna strona medalu, ale przede wszystkim chodzi  o ich wspólne dorastanie i dzieciństwo, które dzielili. Piękne jest to, że historia Hana Solo polega na podkreśleniu wszystkich najważniejszych aspektów tej postaci i przybliża nam fragmenty jego życia, które doprowadziły do tego, że stał się tym, kim jest.”

Emilia wspomniała również o tajemniczej naturze Qi’Ry, mówiąc:

„W całej relacji z nią jest coś, co sprawia, że nigdy nie możesz być niczego pewien. To właśnie cała Qi’Ra. Za każdym razem, gdy myślisz, że masz jej numer telefonu, zdajesz sobie sprawę, że wcale go nie masz. [Śmiech] I to jest naprawdę trudne do zagrania. Celem jest pokazanie, że cień Qi’Ry jest cały czas obecny w Hanie, którego znamy. Ta dziewczyna jest kolejną przyczyną tego, że ​​jest tym, kim jest, kiedy pierwszy raz go spotykamy.”

Clarke opisała również sytuację, w jakiej znajduje się Qi’Ra, kiedy widzimy ją po raz pierwszy, mówiąc:

„Spotykamy ją razem z Hanem; oboje robią to, co muszą, aby przeżyć. Taka właśnie jest Qi’Ra przez cały czas. Po prostu próbuje przetrwać. Podziemny świat, gdzie wszystko kręci się wokół szmuglowania i hazardu, w którym spotykamy paskudnych osobników… To było fajne, że dotknęli tego wątku powierzchownie [w The Last Jedi – przyp. red.] podczas scen na torach wyścigowych. Ten światek jest niebezpieczny, jest paskudny i brzydki. To naprawdę bardzo ponure miejsce. Przepływa przez niego mnóstwo gangsterów. Ciekawie było w tym uczestniczyć jako Qi’Ra, która ma kilka wcieleń, ale zasadniczo walczy o przetrwanie i tylko to się liczy.”

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.