Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard i Kathleen Kennedy o zmianie reżyserów „Hana Solo”

Solo Directors

W czerwcu 2017 roku fani wciąż myśleli, że w maju 2018 zobaczą film o Hanie Solo reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera. Pod koniec czerwca Lucasfilm podjął szokującą decyzję o zwolnieniu Lorda i Millera, po czym zatrudniono Rona Howarda, który miał zająć się poprawieniem znacznej części spin-offu. Howard i szefowa Lucasfilmu, Kathleen Kennedy, wypowiedzieli się na temat zmiany reżyserów w niedawnym wywiadzie dla Anthony’ego Breznicana z Entertainment Weekly.

O tym, co doprowadziło do rozstania z Lordem i Millerem, opowiedziała Kennedy:

„Myślę, że ci goście są przezabawni, ale ich domeną jest animacja i komedia. Kiedy robisz filmy tego typu, jest w nich sporo miejsca na improwizację. My także cały czas improwizujemy, ale wszystko to musi się odbywać w ramach wysoce złożonego procesu twórczego, w przeciwnym wypadku nie dasz rady zagonić do pracy tej całej armii ludzi. Wszystko ostatecznie rozbiło się proces twórczy.”

Zapytany o to, jak bardzo zmienił się film względem pierwowzoru Loda i Millera, Howard powiedział:

„Naprawdę nie chcę tego wyjaśniać i niczego w tym względzie przybliżać, ponieważ wolę, żeby nie miało to znaczenia dla fanów. Rozumiem, dlaczego pytasz, a niektórzy mogą nawet być tej sprawy ciekawi, ale wszyscy, którzy byli zaangażowani w produkcję naszego filmu, kochali go takiego, jakim powstał. W tym tkwi chyba cała jego magia. Myślę, że publiczność poczuje tę samą miłość i podekscytowanie.”

Zeszłoroczna zmiana reżyserów była źródłem wielkiego niepokoju dla wielu fanów Gwiezdnych Wojen. Na szczęście wygląda na to, że Howard zrobił swoje i udało mu się poprawić wszystko to, co jego zdaniem wymagało zmian.

Premiera Hana Solo. Gwiezdne Wojny – Historie już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.