Książki i komiksy

Już jest najnowszy zeszyt Star Wars Komiks – „Doctor Aphra: Ścigana Przez Wszystkich”

Aphra 1-2018

Najnowszy (i jednocześnie pierwszy w 2018 roku) numer serii wydawniczej Star Wars Komiks od EgmontuDoctor Aphra: Ścigana Przez Wszystkich – kilka dni temu trafił do sprzedaży. Dzięki zeszytowi poznajemy dalsze losy niezwykle popularnej antybohaterki, która po niedawnych wydarzeniach ma spory zatarg z Imperium.

Aphra 1-2018

Oficjalny opis oraz szczegóły wydania znajdziecie poniżej:

Pierwszy numer Star Wars Komiks z 2018 roku opowiada o dalszych losach doktor Aphry, zdeprawowanej archeolożki, znanej z wydanej już w całości na łamach SWK serii Darth Vader. Vader jest przekonany, że ją zabił, Aphra jednak przeżyła i wciąż ma ze sobą mordercze droidy Triple Zero i Beetee. Teraz chce tylko jednego: niespokojnie i nieuczciwie zarabiać na życie. Nieplanowane spotkanie z ojcem prowadzi ją jednak do walki z siłami Imperium w dawnej bazie Sojuszu Rebeliantów.

STAR WARS KOMIKS 1/2018
Scenariusz: Kieron Gillen
Rysunki: Ke Walker
Przekład: Jacek Drewnowski
Oprawa: miękka
Objętość: 128 stron
Format: 170×260
Cena: 19,99
Język oryginału: angielski
Seria: STAR WARS KOMIKS
Kategoria: komiks amerykański
Premiera: 7.02.2018

Niebawem na naszych łamach pojawi się recenzja zeszytu, więc śledźcie nas na bieżąco.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.