Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe szczegóły o niektórych bohaterach „Hana Solo”

Beckett_Dryden_Val

Jedna rzecz, która już w tej chwili jest jasna na temat spin-offu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, to fakt, że przeniesie on nas do kryminalnego półświatka galaktyki Gwiezdnych Wojen, czyniąc tym samym coś, czego nie zrobił dotychczas żaden film z tego uniwersum. Widać to chociażby po postaciach ukazanych w dotychczasowych materiałach promocyjnych. Reżyser Ron Howard oraz współautorzy scenariusza Lawrence i Jon Kasdan opowiedzieli o niektórych nowych bohaterach przedstawionych w Solo w niedawnym wywiadzie z Anthonym Breznicanem z magazynu Entertainment Weekly. Postacie, których sylwetki nam przybliżono, to Tobias Beckett (Woody Harrelson), Val (Thandie Newton) i Dryden Vos (Paul Bettany).

Howard opowiedział o Beckettcie:

„Cóż, naprawdę kształtuje Hana bardziej niż ktokolwiek inny. Dzięki niemu Han uświadamia sobie, że w czasie bezprawia musi wykształcić swój własny moralny kompas.”

Jon Kasdan opisał Val, która poznaje Hana przez Becketta, oraz jej znajomość z młodym szmuglerem, mówiąc:

„Jest trochę sceptyczna wobec niego, gdy się z nim spotyka, ale ich znajomość zmierza, jak sądzę, w interesującym kierunku.”

Lawrence Kasdan omówił postać Drydena Vosa i jego styl życia, mówiąc:

„Łączy w sobie klasę, nadęcie i niebezpieczeństwo, co moim zdaniem jest całkiem zabawne, a on absolutnie się w tym odnajduje. Siedzi o wiele głębiej w świecie przestępczym niż ktokolwiek inny, kogo spotykamy w filmie.”

EW wyjaśnia również pewien zbieg okoliczności. Okazuje się, że nazwisko Drydena może być mylące, ponieważ nie ma on żadnych powiązań z Jedi znanym z serialu Wojny Klonów – Quinlanem Vosem.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.