Filmy

Prace J.J. Abramsa nad IX Epizodem niebawem nabiorą tempa

jj_abrams_star_wars_featured

J.J. Abrams rozmawiał niedawno z The Independent o swoim najnowszym filmie – The Cloverfield Paradox. W trakcie wywiadu niechybnie musiał pojawić się temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Reżysera zapytano o odczucia względem projektu, na co Abrams odparł, że jest bardzo podekscytowany powrotem do Lucasfilmu i że jego praca nad ostatnią częścią najnowszej trylogii niebawem nabierze tempa.

„Właściwie zamierzam udać się tam [do siedziby Lucasfilm – przyp. red.] zaraz po rozmowie z wami. Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co robimy.”

Gdy Abramsa spytano o to, czy użyje czegokolwiek ze szkiców Colina Trevorrowa, natychmiast zmienił temat. Prawdopodobnie nie będziemy mieli żadnych wskazówek na ten temat, dopóki nie zbliżymy się do premiery IX części lub nawet później. Jeśli jednak dopisze nam szczęście, szczegóły o „dziewiątce” mogą zacząć napływać jeszcze zanim Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie trafi do kin.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.