Gry

Spore zmiany w „Star Wars: Battlefront II” zapowiedziane na oficjalnym forum

battlefront ii hoth

Docierają do nas nowe informacje o zmianach, jakie EA i DICE szykują w Star Wars: Battlefront II. Tym razem dostaliśmy sporo konkretów, o których opowiedzieli twórcy w zorganizowanym niedawno Q&A na oficjalnym forum gry.

Wieści jest naprawdę sporo, więc postanowiliśmy wyszczególnić najważniejsze w poniższym zestawieniu:

 • DICE pracuje nad wprowadzeniem do gry trybu podobnego do Galaktycznego Podboju z oryginalnych Battlefrontów. Prawdopodobnie pojawi się pod inną nazwą i w nieco zmienionej formie, ale rdzeń rozgrywki będzie taki sam.
 • Wprowadzona zostanie możliwość wyboru ery, w jakiej chcemy aktualnie zagrać. Taka opcja z pewnością ucieszy wielu graczy, którzy narzekają dziś na brak jakiegokolwiek wpływu na wybór map. Testowo zaimplementowana zostanie selekcja w trybie Galaktycznego Szturmu, a jeśli się sprawdzi, także w pozostałych trybach rozgrywki.
 • Pojawią się szerokie opcje personalizacji swoich żołnierzy. Nie tylko wybór rasy, ale też kolor skóry, włosów, etc.
 • W grze zaimplementowane zostaną mapy z pierwszego Battlefronta (2015). Nie sprecyzowano jeszcze o jakich mowa, ale z wypowiedzi można wywnioskować, że pojawi się m.in. Sullust i Scarif.
 • Deweloperzy pracują nad całkowitą przebudową systemu progresji. Niewykluczone, że element losowości zostanie wyeliminowany na rzecz bardziej sprawiedliwego systemu rozwoju, ale DICE jeszcze nie chce tego wprost potwierdzać.
 • Dostaniemy więcej ustawień graficznych (m.in. poprawiających światła i tekstury).
 • Nastąpi poprawa balansu, który potrafi teraz mocno dać się we znaki, stawiając naprzeciw siebie bardzo nierówne drużyny.
 • Wielu graczy narzeka na holograficzne przedstawienie postaci i statków w menu gry. Trwają prace nad zmianą tych efektów wizualnych (ma to także sens ze względu na nadchodzące opcje personalizacji postaci).
 • Nadchodzące sezony dodatków będą znacznie różniły się od siebie w zawartości. Niektóre wprowadzą nowe mapy, inne ekwipunek, a kolejne skupią się na ogólnych usprawnieniach.
 • Nie licząc dodatków związanych z nowymi filmami, społeczność będzie miała spory wpływ na to, co będzie dodawane do Battlefront II.
 • Maksymalny poziom gracza zostanie podwyższony (w tej chwili jest to 50).

Jeśli chcecie przeczytać cały wątek związany ze zmianami, odsyłamy na oficjalne forum EA.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.