Saga Star Wars

Cyfrowa edycja „Ostatniego Jedi” może zadebiutować już 14 marca

Last Jedi

Być może niecały miesiąc dzieli nas od możliwości zakupu cyfrowej wersji Ostatniego Jedi. Jak podaje serwis Star Wars News Net, film zostanie wydany w formie cyfrowej 14 marca. Raport pochodzi z nowozelandzkiego iTunes, które przedstawia szacowaną datę wydania filmu właśnie na 14 marca. Cyfrowa edycja pojawiłaby się na dwa tygodnie przed zapowiadaną we wcześniejszych plotkach premierą wersji na Blu-ray i 4K Ultra.

TheLastJedi digital

Wydanie filmu cyfrowo przed jego wypuszczeniem na fizyczne nośniki jest ostatnio powszechną praktyką w przemyśle filmowym. Zarówno Przebudzenie Mocy, jak i Łotr 1 wystartowały właśnie w ten sposób.

Ukazanie się The Last Jedi pod strzechami tak krótko od swojej kinowej premiery byłoby dość niecodzienne, ale jednocześnie zrozumiałe, gdy weźmiemy pod uwagę majową premierę Solo: A Star Wars Story.

Jak zwykle powinniśmy poczekać na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości przez Lucasfilm lub Disney.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.