Wydarzenia

Rebelianckie Szumowiny patronem zlotu fanów Star Wars – Holokron

Holokron

Drodzy Rebelianci!

Postanowiliśmy objąć swoim patronatem zlot fanów Star Wars – Holokron – którego organizatorem jest Łódzki Fanklub Star Wars. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu.

Holokron odbędzie się 24 marca w Łódzkim Domu Kultury (potrwa jeden dzień). Skupiony będzie w całości na konkursach i grach planszowych. Te pierwsze podzielone zostały na różne kategorie – od casualowych, dla osób, które widziały wyłącznie filmy, po bardzo zaawansowane, dla uczestników doskonale obytych z Rozszerzonym Uniwersum. Pośród gier planszowych, w których będzie można spróbować swoich sił z innym fanami, znajdą się m.in.: Star Wars: Rebellion, Star Wars: Przeznaczenie, Star Wars: Imperial Assault oraz Star Wars: Legion.

Szczegółowy plan dnia znajdziecie pod tym linkiem.

Do zobaczenia na miejscu!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.