Filmy

Zdjęcia do IX Epizodu ruszą tego lata

Episode IX

Odbywający się co dwa lata festiwal DisneyaD23 Expo, w tym roku zorganizowany został w Tokio, gdzie ujawniono kilka szczegółów na temat produkcji spod znaku Odległej Galaktyki. Gwiezdne Wojny były dobrze reprezentowane podczas tego wydarzenia – przekazano nowe wieści na temat parku rozrywki Galaxy’s Edge, a także aktualizacje w kwestii niektórych nadchodzących filmów.

Według oficjalnej strony D23, podczas specjalnego panelu Marvela i Gwiezdnych Wojen, ukazano wiadomość wideo od J.J. Abramsa, w której reżyser potwierdził, że zdjęcia do IX Epizodu Sagi rozpoczną się tego lata. Co więcej, podobno publiczności pokazano także materiały zza kulis Solo: A Star Wars Story.

The Walt Disney Studios zaprezentował specjalny panel poświęcony Marvelowi i Gwiezdnym Wojnom, a prezesowi ds. marketingu, Ricky’emu Straussowi, towarzyszyły na scenie legendarne droidy R2-D2 i C-3PO, by przekazać wieści o ogromnym sukcesie sagi o Star Wars… i przyjrzeć się temu, co ma nadejść. J.J. Abrams, ciężko pracujący nad scenariuszem Epizodu IX, do którego zdjęcia ruszą tego lata, nakręcił specjalne pozdrowienia dla publiczności, a potem Ricky ujawnił nigdy wcześniej niewidziany materiał zza kulis nadchodzącego filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie.”

Abrams (wraz z Chrisem Terrio) pracuje nad filmem już od dłuższego czasu, ale dobrze wiedzieć, że najważniejszy etap tworzenia ostatniej części sagi ma już wyznaczą datę startu.

Premiera IX Części Gwiezdnych Wojen zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.