Książki i komiksy

Znamy okładkę i zawartość zeszytu Star Wars Komiks 3/2018

han solo

Facebookowy profil Star Wars Komiks opublikował okładkę trzeciego numeru swojej kolekcji, zdradzając przy okazji, jaka będzie jego zawartość. Okazuje się, że zeszyt SWK 3/2018 to Star Wars: Han Solo autorstwa Marjorie Liu.

Akcja komiksu została osadzona między IV a V Epizodem i opowie o misji, którą słynny szmugler ma wypełnić na zlecenie Sojuszu Rebeliantów.

Nietrudno się domyślić, że wybranie akurat tej pozycji jako trzeciego numeru serii nie jest przypadkowe. W międzyczasie czeka nas jeszcze SWK 2/2018, więc premiera trzeciego zeszytu będzie mniej więcej zbieżna z datą premiery spin-offu o Hanie Solo.

Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie zostanie opublikowany komiks, ale jeśli weźmiemy pod uwagę częstotliwość wydawania serii, powinniśmy się go spodziewać w okolicach maja lub czerwca.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.