Seriale

Dave Filoni o finałowych odcinkach „Rebeliantów”

Kanan Ezra

Po czterech sezonach serial Star Wars: Rebelianci dobiegnie końca wraz z finalną serią odcinków, które ruszą w przyszłym tygodniu. W połowie epizodu Rebel Assault byliśmy świadkami porażki załogi Ducha na Lothal, zakończonej schwytaniem Hery Syndulli przez Imperium.

ABC News opublikował nowy klip z nadchodzącego odcinka zatytułowanego Jedi Night, który zawiera rozmowę Kanana Jarrusa i Ezry Bridgera. Kanan instruuje Ezrę, aby objął dowodzenie w ich zadaniu ratowania Hery, ponieważ obawia się, że jego uczucia do Syndulli mogą zagrozić misji. Klip dostępny poniżej:

https://youtu.be/Egt_GXLwL2M

Materiałowi wideo towarzyszył intrygujący wywiad z współtwórcą serialu, Davem Filonim, prowadzony przez Claytona Sandella z ABC News. W rozmowie Filoni rozbiera klip na czynniki pierwsze, ujawniając więcej szczegółów na temat historii i powiązań pomiędzy postaciami:

„To wielka decyzja. Kanan jest na tyle sprytny, by wiedzieć, że jego emocje wokół Hery mogą wypaczyć osąd sytuacji i źle wpłynąć na jego decyzje… To ważny moment przekazania pałeczki. Zawsze jest tak, że masz jakiegoś ucznia, a on staje się coraz bardziej biegły w danym fachu, aż w końcu jest bieglejszy od swojego mistrza… To takie mrugnięcie okiem ze strony Kanana, który mówi Ezrze: „Ufam ci.” Jest to dla niego naprawdę ważne, tym bardziej, że Hera jest w niebezpieczeństwie. Można by pomyśleć, że nie ma sposobu, żeby Kanan nie wziął na siebie odpowiedzialności za prowadzenie tej misji.”

Zapytany o to, czy Lucasfilm ma już konkretny plan odnośnie kolejnej animowanej serii, Filoni nabrał wody w usta i nie powiedział nic konkretnego.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.