Gwiezdne Wojny - Historie

Pojawiły się zdjęcia figurek i modeli inspirowanych „Solo: A Star Wars Story”

SoloLandoQiRa Figures

Niecałe 100 dni dzieli nas od kinowej premiery Solo: A Star Wars Story, a jeszcze przed New York Toy Fair, odbywającym się w ten weekend, Lucasfilm i jego licencjobiorcy ujawnili część powiązanych z filmem produktów, które zostaną wypuszczone na rynek w ciągu najbliższych miesięcy. Skupiono się na figurkach i modelach od Hasbro oraz LEGO.

Po pierwsze, ujawniono cztery 6-calowe postacie z Black Series, mające pojawić się w spin-offie: Hana Solo, Lando Calrissiana, Qi’Rę i nowego Imperial Range Troopera:

Pokazano także model Sokoła Millennium z Trasy na Kessel. Na pierwszym zdjęciu widzimy model LEGO, zaś na drugim od Hasbro:

Więcej zdjęć znajdziecie na stronach Entertainment Weekly, io9 oraz The Hollywood Reporter.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.