Gwiezdne Wojny - Historie

Ujawniono nowy plakat „Hana Solo”

Solo Poster

W najnowszym odcinku The Star Wars Show oraz na oficjalnym profilu Star Wars zaprezentowano nowy plakat Hana Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Jeśli śledzicie wieści o filmie na bieżąco, z pewnością zauważyliście już, że jest to wariacja pierwszych plakatów (różnica polega na tym, że najważniejszych bohaterów skupiono teraz na jednej grafice).

Poster ukazuje nam: Aldena Ehrenreicha jako Hana Solo, Donalda Glovera jako Lando Calrissiana, Emilię Clarke jako Qi’rę, Woody’ego Harrelsona jako Tobiasa Becketta, droida L3-37 granego przez Phoebe Waller-Bridge oraz Joonasa Suotamo jako Chewbaccę.

Znajdziecie go poniżej:

Możecie także obejrzeć pełny odcinek TSWS:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.