Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich i Jon Kasdan o tym dlaczego Sokół Millennium wygląda inaczej w „Solo”

Clean Falcon

Jedną z największych niespodzianek marketingowych związanych z nadchodzącym spin-offem Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie był znacznie przeprojektowany Sokół Millennium. Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Sokoła w Nowej Nadziei, wyraźnie widać było, że statek najlepsze czasy ma już za sobą. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jak pojazd wyglądał wcześniej, lecz zwiastuny i późniejsze grafiki, które zostały opublikowane w sieci, pozwoliły nam bliżej przyjrzeć się Sokołowi z czasów, gdy jeszcze był własnością Lando Calrissiana.

Współtwórca Solo, Jon Kasdan, wyjaśnił Anthony’emu Breznicanowi z Entertainment Weekly, dlaczego frachtowiec wygląda tak odmiennie w trakcie wydarzeń z IV Epizodu:

„Han nadał mu dość brudny i chłodny charakter, który odzwierciedlał aktualny stan jego ducha. Sokół był lustrzanym odbiciem swojego właściciela, co oddawały jego kształt i estetyka. Jego wygląd był efektem realizacji potrzeb Hana, nawet jeśli sprowadzały się one do wygospodarowania większej przestrzeni dla rozrywki.”

Kasdan wyjaśnił również, że Sokół Millennium nie jest zupełnie nowy w trakcie wydarzeń z Hana Solo, ale był już używany od dziesięcioleci i kilkakrotnie modyfikowany.

Dowiadujemy się także, dlaczego Han nie zachowuje czystości i nowoczesnego designu swojego statku tak dobrze, jak robił to Lando. Na ten temat wypowiedział się Alden Ehrenreich:

„W galaktyce bezpieczniej jest latać czymś, co wygląda jak śmieć. Ludzie cię przez to nie doceniają – zwłaszcza, jeśli nie robisz nic dobrego. Działa tutaj zasada, iż jest większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz zatrzymany do kontroli, jeśli prowadzisz Lamborghini.”

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.