Książki i komiksy

Jeszcze więcej pozycji towarzyszących „Solo”! Książka „Most Wanted” oraz komiks „Lando”

Most Wanted & Lando

Po wcześniejszych zapowiedziach beletrystycznych związanych z promocją spin-offu o Hanie Solo, otrzymujemy kolejne, tym razem ujawniające książkę młodzieżową oraz komiks.

Dyrektor kreatywny Lucasfilm Publishing, Michael Siglain, opowiedział o kolejnych pozycjach w wywiadzie dla Entertainment Weekly. W okolicach premiery Hana Solo (nie znamy jeszcze dokładnej daty) pojawi się książka młodzieżowa Star Wars: Most Wanted, która opowie historię Hana i Qi’Ry z czasów, gdy byli jeszcze nastolatkami.

Star Wars 'Solo' Comic Books CR: Disney

Jak mówi Siglan:

„Książka opowiada o jeszcze młodszym Hanie Solo. Dzięki niej zobaczymy, jak tej dwójce [Solo i Qi’Rze – przyp. red.]  żyło się jako dzieci na Korelii. Dowiemy się, jak przetrwali na brudnych ulicach tego przemysłowego świata, którego klimat i otoczenie ukształtowało ich charaktery, co powieść dobitnie pokazuje.”

W kwestii komiksu Lando: Double Or Nothing Siglain powiedział, że seria opowie o wydarzeniach tuż przed Solo: A Star Wars Story, przybliżając nam historię Lando oraz droida L3. Pierwszy numer ukaże się 30 maja. Jego okładkę możecie zobaczyć poniżej:

Star Wars 'Solo' Comic Books CR: Disney


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.