Zapowiedź powieści „Star Wars: Last Shot”! Han Solo i Lando na okładce

Last Shot cover

Początek weekendu możemy uznać za niezwykle obfity w wieści ze świata gwiezdnowojennej beletrystyki. Po wcześniejszych zapowiedziach rodzimego Uroborosu, dotyczących Trylogii Thrawna i Ahsoki, otrzymaliśmy kolejną, tym razem opublikowaną przez amerykańskie wydawnictwo Del Rey. Oficjalnie zapowiedziano wydanie książki Star Wars: Last Shot, która nawiązuje do nadchodzącego spin-offu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie.

Jednak powieść autorstwa Daniela Jose’a Oldera skupi się nie tylko na postaci Hana Solo, ale prócz niego pojawią się także Lando, Leia, młody Ben Solo, Sana Starros i wielu innych.

Zastanawiacie się, skąd tutaj młody Ben? Okazuje się, że w trakcie opisanych w książce wydarzeń zahaczymy o kilka okresów z życia słynnego szmuglera, w tym czasy po wydarzeniach z Powrotu Jedi oraz dziejące się pomiędzy Solo: A Star Wars Story a Nową Nadzieją.

Dwa projekty okładek, które widzicie powyżej, są różnymi wersjami tej samej pozycji. Posiadacz będzie mógł dowolnie wybierać pomiędzy okładką z Hanem lub Lando. Miejmy nadzieję, że polskie wydanie (jeśli kiedyś nastąpi) będzie podobne do oryginalnego.

Star Wars: Last Shot zadebiutuje za Oceanem 17 kwietnia 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Reklamy


Kategorie:Gwiezdne Wojny - Historie, Książki

Tagi: , , , ,

2 replies

Trackbacks

  1. Jeszcze więcej pozycji towarzyszących „Solo”! Książka „Most Wanted” oraz komiks „Lando” | Star Wars: Rebelianckie Szumowiny
  2. Pojawił się oficjalny opis książki „Star Wars: Last Shot” | Star Wars: Rebelianckie Szumowiny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: