Seriale

Nowy klip „Rebeliantów” ujawnia zaskakującą przeszłość Hery Syndulli

Rebels Thrawn&Hera

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery ostatnich odcinków czwartego sezonu Star Wars: Rebeliantów, które będą jednocześnie stanowić finał całej animowanej serii. Premiera odcinka zatytułowanego Jedi Night zaplanowana jest na 19 lutego w amerykańskim Disney XD. W ramach promocji powrotu serii, Lucasfilm wypuścił nowy klip odcinka, w którym możemy zobaczyć Wielkiego Admirała Thrawna przesłuchującego Herę Syndullę.

Ujawnienie, że Hera miała młodszego brata, który zginął, jest interesującym i zaskakującym zwrotem akcji. W ciągu poprzednich sezonów mieliśmy kilka odcinków, które skupiały się na skomplikowanej relacji Hery z jej ojcem, Chamem. Epizody te przedstawiły jednak ich teraźniejszą relację i nieporozumienia dotyczące sposobu walki z Imperium. Niewykluczone, że najnowsza rewelacja może rzucić nowe światło na to, co spowodowało, że ich stosunki uległy ochłodzeniu.

Ostatnie odcinki animowanej serii będą pojawiały się przez 3 tygodnie – od 19 lutego do 10 marca. Ich tytuły i daty premiery prezentują się następująco:

  • Jedi Night i DUME – 19 lutego,
  • Wolves and a Door i A World Between Worlds – 3 marca,
  • A Fool’s Hope i Family Reunion and Farewell – 10 marca.

Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.