Gwiezdne Wojny - Historie

Prawdopodobnie wiemy, w którego obcego wcieli się Jon Favreau w „Hanie Solo”

Jon Favreau in Solo

Na początku tego tygodnia reżyser filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, Ron Howard, ujawnił, że Jon Favreau (reżyser Iron Mana, filmowego Króla Lwa oraz głos Pre Vizsli z serialu Wojny Klonów), wystąpi w najnowszym spin-offie ze świata Star Wars. Howard opisał jego bohatera jako „bardzo fajną i ważną postać obcego”. Wczoraj Favreau opublikował na Twitterze fotografię, która prawdopodobnie potwierdza tożsamość postaci, mającej przemówić głosem Jona. Aktor i reżyser w jednej osobie zamieścił zrzut ekranu ze zwiastuna Solo, gdzie pojawia się czteroręki obcy, widziany krótko za sterami statku.

Chociaż Favreau nie mówi wprost, że jest to jego postać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują właśnie na to (szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę wybór hashtagów i mały czasowy odstęp tego tweeta od tweeta Howarda).

Premiera Solo: A Star Wars Story już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.