Gwiezdne Wojny - Historie

Hasbro ujawnia kolejne zabawki, zdradzające ciekawe motywy z „Hana Solo”

Falcon Model cover photo

W ten weekend odbywa się New York Toy Fair, na którym producent gwiezdnowojennych zabawek, firma Hasbro, ujawnił kolejne figurki oraz modele inspirowane Oryginalną Trylogią, Prequelami, Łotrem 1, Przebudzeniem Mocy, Ostatnim Jedi oraz Hanem Solo. Dzięki tym ostatnim poznajemy kolejne ciekawe fakty na temat filmu.

Na pierwszy ogień ruszyły figurki Tobiasa Becketta z Hana Solo, Amilyn Holdo z Ostatniego Jedi oraz Kylo Rena z Przebudzenia Mocy.

Pojawili się również Tarkin z Nowej Nadziei i Leia w stroju z Hoth.

Ukazano także gratkę dla fanów Wojen Klonów. Otrzymaliśmy spojrzenie na figurki Kapitana Rexa oraz Komandora Wolffego.

Nie zabrakło też porgów i Doctor Aphry, którą powinniście znać z komiksowej serii o tym samym tytule oraz komiksów Darth Vader.

Jednym z najciekawszych punktów programu jest chyba Sokół Millennium w nowym wydaniu. Przedstawiono model frachtowca z charakterystycznym dziobem, jednak, jeśli wierzyć temu, co pokazuje zabawka, dziób ten stanowi oddzielną część statku – dodatkowy moduł ze schowkiem, który może w każdej chwili zostać odczepiony.

Wygląda na to, że w trakcie wydarzeń z filmu dowiemy się, w jaki sposób pojazd Hana zyskał swój podwójny dziób.

Kolejnym ciekawym motywem są młody Han i Chewie, będący od stóp do głów umazani błotem oraz noszący zerwane kajdany na nogach. Jeśli miałbym zgadywać, to uważam, że bohaterowie będą tak wyglądali na Mimban – imperialnym, błotnym świecie – w trakcie wydarzeń z Solo: A Star Wars Story. Pojawiają się już spekulacje, że w takich okolicznościach Solo po raz pierwszy spotka Wookiego i uwolni go z niewoli.

Więcej ciekawych fotografii znajdziecie na stronie MakingStarWars.net.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.