Gry

Znamy datę premiery patcha 1.2 do „Star Wars: Battlefront II”

142884-games-review-star-wars-battlefront-2-screens-image1-mgjaeczhcd

Na oficjalnym forum EA poinformowano o dacie premiery długo wyczekiwanego patcha do gry Star Wars: Battlefront II, opatrzonego numerem 1.2. Pojawi się on już w najbliższy poniedziałek (19.02.2018).

Jak poinformował manager społeczności z DICESledgehammer70, łatka zagości na komputerach osobistych o godzinie 10:00, na PlayStation 4 o godzinie 11:00, zaś na Xbox One o 12:00.

Nie znamy jeszcze dokładnej zawartości aktualizacji, ale wiemy na pewno, że będzie ona zawierała pewne „nerfy” i „buffy” dla bohaterów oraz złoczyńców (z pewnością osłabieniu ulegną Imperator Palpatine i Chewbacca, którzy są na tyle silni, że w rękach sprawnego gracza potrafią w tej chwili zrujnować całe mecze, zaś Luke Skywalker zostanie nieco wzmocniony).

Szczegółowa lista zmian i dodatkowych funkcji umieszczonych w grze zostanie opublikowana, gdy twórcy upewnią się, że patch działa bez zarzutu na wszystkich platformach.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.