Gwiezdne Wojny - Historie

Pojawił się oficjalny opis książki „Star Wars: Last Shot”

Last Shot cover

Raptem kilka dni temu zapowiedziano premierę powieści Star Wars: Last Shot, stanowiącej element wprowadzenia do filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Akcja książki ma rozgrywać się na przestrzeni Oryginalnej Trylogii oraz czasów po wydarzeniach z Powrotu Jedi, zaś jej głównymi bohaterami będą Han Solo oraz Lando Calrissian. W sieci pojawił się dziś oficjalny opis tytułu, zdradzający nam kilka dodatkowych detali na temat fabuły.

Nasze tłumaczenie znajdziecie poniżej:

Nawet najszybszy statek w galaktyce nie może uciec przed przeszłością…

WTEDY:

To jeden z najniebezpieczniejszych sekretów galaktyki: tajemniczy przekaźnik o nieznanej sile i nagroda za jego odkrycie, o której większość ludzi mogłaby tylko pomarzyć. Ale pasażerowie Sokoła Millennium nie są przeciętnymi łajdakami. Nie raz, ale dwa razy, załoga Sokoła próbuje zdobyć nieuchwytną nagrodę – najpierw Lando Calrissian i droid L3-37 u zarania ambitnej kariery, a później młody i głodny przygód Han Solo z pomocą swojego drugiego pilota, Chewbacci. Ale twórca urządzenia, niestabilny kryminalista Fyzen Gor, nie jest zainteresowany udostępnianiem swojego cacka obcym. I umie żywić urazę…

TERAZ:

Minęło dziesięć lat, odkąd rebeliancki bohater Han Solo ostatni raz spotkał Fyzena Gora. Po wygraniu wojny domowej z Imperium i założeniu rodziny z alderaańską księżniczką, Han nie zastanawiał się zbytnio nad losem szalonego wynalazcy. Lecz pewnej nocy w progu Hana staje Lando, ścigany przez zabójców Fyzena. Bez pomocy Solo Lando i wszyscy mieszkańcy Miasta w Chmurach zostaną unicestwieni.

Z pomocą młodego pilota, Ewoka o niesamowitym talencie, kobiety, która może być miłością życia Lando, a także najlepszego i najbardziej włochatego przyjaciela Hana, dwóch najsłynniejszych łajdaków w Nowej Republice pracuje razem jeszcze raz. Będą musieli podróżować pośród gwiazd – oraz w przeszłość – zanim Gor użyje mocy urządzenia, aby zmienić kształt galaktyki.

Star Wars: Last Shot zadebiutuje za Oceanem 17 kwietnia 2018 roku. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.