Saga Star Wars

Trailer cyfrowej oraz płytowej edycji „Ostatniego Jedi”! Daty premier potwierdzone!

TheLastJedi Blu-ray&Digital trailer

W sieci zadebiutował dziś trailer cyfrowej oraz płytowej edycji Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi. Jak się dowiadujemy, film w wersji digitalnej ukaże się na całym świecie już 13 marca 2018 roku, zaś kopie fizyczne (Blu-ray oraz 4K Ultra HD) będzie można zakupić od 27 marca. Tym samym do pewnego stopnia potwierdziły się przecieki na temat obu wersji, o których pisaliśmy od kilku tygodni. 

Prócz The Last Jedi w zakupionych materiałach znajdziemy 14 scen usuniętych z kinowej wersji VIII Epizodu oraz film dokumentalny, przybliżający nam kulisy powstania produkcji reżyserii Riana Johnsona.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.