Gwiezdne Wojny - Historie

Donald Glover o „Solo” – „To po prostu więcej frajdy”

Donald-Glover-Solo-Star-Wars

Donald Glover, występujący jako Lando Calrissian w nadchodzącym spin-offie Solo: A Star Wars Story, podczas rozmowy z Ash CrossanEntertainment Tonight został zapytany między innymi właśnie o nową gwiezdnowojenną produkcję.

Na pytanie czym Solo będzie się wyróżniać na tle innych filmów z tego świata, aktor udzielił następującej odpowiedzi:

„To po prostu więcej frajdy… Oczywiście wszystkie części Gwiezdnych Wojen to świetna zabawa, ale w wypadku tego filmu doskonale wiadomo, co się stanie… Wiadomo, że nie zginą. Wiemy, co wydarzy się później, ale my opowiadamy, jak do kolejnych zdarzeń doszło. Możemy sobie pozwolić na znacznie więcej frajdy niż to możliwe w innych filmach, gdzie trzeba udźwignąć cały bagaż tego, co było wcześniej i myśleć, co ma nastąpić w przyszłości. Ten film to po prostu świetna zabawa, taki film na lato. Jestem nim naprawdę podekscytowany.”

Jak widać, Glover dobrze rozumie, że Gwiezdne Wojny mają być przede wszystkim dobrą rozrywką i film o Hanie Solo zapowiada jako kolejny, który dostarczy nam dużo świetnej zabawy.

Wspomnianą wypowiedź aktora (oraz parę innych) zobaczycie w poniższym wideo:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.