Wydarzenia

George Lucas i Harrison Ford pojawią się na odsłonięciu gwiazdy Marka Hamilla w Hollywood Walk of Fame

Star Wars Celebration

W czerwcu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Mark Hamill zostanie uhonorowany swoją własną gwiazdą w Hollywood Walk of Fame. Teraz mamy w końcu pełne informacje o tym, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia oraz kto się na niej pojawi.

Dzięki Variety dowiadujemy się, że oficjalna strona Walk of Fame została zaktualizowana i zawiera już wszystkie informacje dotyczące tego, kiedy gwiazda Hamilla zostanie odsłonięta. Będzie ona znajdować się przy 6834 Hollywood Boulevard przed teatrem El Capitan, a odsłonięcie odbędzie się 8 marca o godzinie 11:30 czasu pacyficznego (20:30 czasu wschodnioeuropejskiego).

Gwiazda Hamilla będzie 2630 z kolei dodaną do legendarnej Hollywoodzkiej Alei Gwiazd, a kilka wielkich nazwisk dołączy do Marka podczas ceremonii. Sam twórca Gwiezdnych Wojen, George Lucas, i aktor wcielający się w Hana Solo, Harrison Ford, zostali potwierdzeni jako zaproszeni goście podczas uroczystości.

Dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, całość będzie transmitowana na żywo na stronie Walk of Fame.

Markowi należą się oczywiście ogromne gratulacje za ten zasłużony honor!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.