Filmy

Wideo prezentujące powstawanie efektów specjalnych bitwy o D’Qar w „Ostatnim Jedi”

tallielintraVFX

Jedną z najbardziej zapadających w pamięć scen w Gwiezdnych Wojnach: Ostatnim Jedi jest początkowa sekwencja filmu, która pokazuje bombowce Ruchu Oporu i ich desperacką próbę zniszczenia pancernika Najwyższego Porządku. Oprócz świetnej akcji, humoru i dramatu, scena zawiera fantastyczne wizualizacje, głównie dzięki niesamowitym artystom z Industrial Light and Magic.

Ostatni Jedi został nominowany do czterech nagród  Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej (Oscarów), w tym do nagrody za najlepsze efekty wizualne. Z tego powodu ILM wypuścił wideo, które prezentuje pracę wykonaną nad wizualizacjami bitwy o D’Qar. Film pokazuje różne ujęcia i wstępne efekty specjalne kilku ikonicznych już ujęć.

Poniżej możecie obejrzeć pełny materiał wideo:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.