Seriale

Lucasfilm rejestruje znak towarowy „Star Wars: Resistance”

StarWars Resistance

Projekty w świecie Gwiezdnych Wojen mają tę charakterystyczną cechę, że zawsze powstaje ich znacznie więcej niż te, które zostały oficjalnie zapowiedziane przez wydawcę. Niewykluczone, że właśnie dowiedzieliśmy się o nowym, istotnym tytule ze stajni Lucasfilm. Jak podaje fanowski portal YakFace, wytwórnia zarejestrowała niedawno nowy znak towarowy dla projektu zwanego Star Wars: Resistance. Dowody odkryte przez YakFace wskazują na szeroką gamę produktów, które mogą być związane ze wspomnianym tytułem.

Nie mamy w tej chwili pewności, czym może być Star Wars: Resistance, lecz spekulacje fanów w oczywisty sposób sprowadzają się do tego, że może chodzić o nazwę jednej z przyszłych serii opracowywanych w związku z nadchodzącą usługą streamingową DisneyaNiebawem swój finał ma także serial Star Wars: Rebelianci, istnieje zatem cień szansy, że Resistance będzie następcą animowanej serii.

Póki co pozostaje nam oczekiwać na kolejne przecieki lub informacje o tym intrygującym projekcie.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.