Saga Star Wars

„Ostatni Jedi” nagrodzony przez PETA

Fathier

W tym roku organizacja PETA, czyli Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt, zdecydowała się po raz pierwszy przyznać specjalne nagrody za najlepsze filmy, najlepszych aktorów, fragmenty z pozytywnym przesłaniem i postaci CGI – ​Oscaty (ang. Oscats).

Wyróżniona została między innymi najnowsza produkcja ze świata Gwiezdnych Wojen – Ostatni JediTytuł został uznany za najlepszy pełnometrażowy film fabularny, a do tego dwie sceny nagrodzono za pozytywne przesłanie: Finn i Rose sprzeciwiający się wykorzystywaniu fathierów do wyścigów oraz scenę, w której Chewbacca decyduje się nie zjadać Porga.

Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.