Fanmade

Fanowski film „Odyssey: A Star Wars Story” zadebiutuje już niedługo!

odyssey-a-star-wars-story

Grupa studentów z Savannah College of Art and Design tworzy fanowski film osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z akcją umiejscowioną pięć lat przed wydarzeniami znanymi z Rogue One. Uczniów szkoły w Savannah wspomniana produkcja ze świata Star Wars zainspirowała do zrealizowania własnego projektu, który, nawiasem mówiąc, zapowiada się naprawdę ciekawie…

Film ma być poważnym, ale pełnym akcji dramatem wojennym. Opowiadać będzie historię młodego rebelianta – Quinna – będącego na swojej pierwszej misji zwiadowczej poza szkoleniem. Kiedy podejmie decyzję o zignorowaniu rozkazów i zaingeruje w sprawy cywilów, sprawy przyjmą obrót gorszy, niż zły. Mała, sześcioosobowa grupa zwiadowcza będzie musiała walczyć o życie, wiarę i przekonania podczas starcia z Imperium.

Za kamerą stoi Mark Alex Vogt, student drugiego roku, który uczestniczył także w tworzeniu scenariusza do fanowskiej produkcji. Vogt powiedział, że zamysł jest taki, aby pokazać znane uniwersum w nowym świetle:

„Powiedzieliśmy sobie: „Jak wyglądałby film stylizowany na taki o wojnie w Wietnamie, ale w świecie Gwiezdnych Wojen?”.”

Produkcja ma ukazać uniwersalne dla każdej wojennej historii konflikty i zmagania oraz trzymać widza w napięciu, jeśli chodzi o przetrwanie postaci.

„Chcemy pokazać najbardziej ludzki aspekt walki z Imperium – strach. To będzie gwiezdnowojenna historia inna, niż dotychczasowe.”

Odyssey: A Star Wars Story zadebiutuje już 25 maja – w dzień premiery Solo, a kampania promocyjna rozpocznie się 4 maja.

Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał z filmu:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.