Saga Star Wars

John Williams zamierza odpuścić sobie Gwiezdne Wojny po Epizodzie IX; wierzy, że poznamy pochodzenie Rey

john-williams

W wywiadzie dla KUSCJohn Williams, kompozytor, który odpowiada za muzykę do większości filmów w świecie Gwiezdnych Wojen, przyznał, że stworzenie muzyki do dziewięciu filmów sagi to dla niego wystarczająco dużo. Twierdzi, że bez względu na to, czy Epizod X powstanie, czy nie, on będzie zadowolony z czterech dekad uniwersum z jego muzyką i będzie usatysfakcjonowany pracą przy ostatnim rozdziale nowej trylogii.

„J.J. Abrams przygotowuje Epizod IX, do którego, mam nadzieję, w przyszłym roku napiszę muzykę. Wyjdzie wtedy już dziewięć filmów, a to mi wystarczy. Disney i tak będzie ciągnąć to dalej, będą kontynuować Gwiezdne Wojny jeszcze przez dekady. Myślę, że to dobrze.”

Wspomniał też, że uważa, iż za tym, co Rey dowiedziała się o swoim pochodzeniu kryje się coś więcej:

Gwiezdne Wojny podążyły w najlepszym z możliwych kierunków – rodzin. Rodzice Rey mogą zostać ujawnieni w kolejnym filmie.

Nie wierzę, aby to byli zwykli ludzie, którzy zmarli na pustyni. Rey oczywiście gra Daisy Ridley, która tak bardzo mi się podobała w Przebudzeniu Mocy. A w zeszłym roku Kathy Kennedy zadzwoniła do mnie i spytała: „Chciałbyś napisać muzykę do Ostatniego Jedi?” Odpowiedziałem: „Czy Daisy jest w filmie?”, a ona odpowiedziała, że tak, więc i ja odpowiedziałem tak samo.”

Jak widać Williams po prostu lubi Daisy Ridley i nie wierzy, żeby jej postać wzięła się znikąd. Niemniej to czyste spekulacje – wcześniej był przekonany, że Rey jest córką Luke’a.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.