FilmyWydarzenia

Mark Hamill nie chce uwierzyć, że Luke’a już nie ma

Luke badass

W czwartek, podczas rozmowy z BBC, Mark Hamill wypowiedział się na temat końcówki Ostatniego Jedi i zdradził, że nie wierzy w śmierć Luke’a Skywalkera.

„Nie uwierzę, że go nie ma. Mam taką teorię, że po prostu się gdzieś teleportował i zostawił szaty. Pewnie na kolonię nudystów, taką przynajmniej mam nadzieję.”

No cóż, w końcu jeśli rzeczywiście się gdzieś teleportował, na pewno nie chciałby wylądować nagi w miejscu, w którym byłby przez to skazany na potępienie.

Aktor odniósł się również do oscarowej nominacji Ostatniego Jedi za najlepszą muzykę:

„To zawsze miłe, ale nie po to to robimy – to się robi dla pasji, dlatego powinno się to robić, nie ponieważ się liczy na dużo nagród.”

Jeśli już o Oscarach mowa, to Mark Hamill będzie obecny na rozdaniu jako jeden z prezenterów. Jak możecie się domyślić, o tym także coś napomknął:

„Teraz będę musiał założyć garnitur i być częścią tego wszystkiego, bo zapowiadam. Uwierzcie mi, o ile to ogromny honor w tym uczestniczyć, to oglądając to w domu można się znacznie lepiej bawić.”


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.