Gwiezdne Wojny - Historie

Poznaliśmy imię antagonisty z „Solo: A Star Wars Story”

Solo trailer 14

Dzięki małemu śledztwu przeprowadzonemu przez portal Yakface.com poznaliśmy imię antagonisty, który może być istotny dla głównego wątku fabularnego Solo: A Star Wars Story.

Yakface odkrył w sieci listę przedmiotów będących częścią promocji premiery Hana Solo – od butelek, poprzez breloczki i pudełka do popcornu, na topperach do kubków kończąc. Ta ostania pozycja jest najbardziej interesująca, ponieważ własnie dzięki topperom poznajemy imię wspomnianego czarnego charakteru.

Han Solo Toppers

Jak sami możecie zobaczyć, imię postaci, z którą będzie musiał skonfrontować się Han, brzmi Enfys Nest.

To jednak nie wszystko, ponieważ Yakface postanowił kopać dalej i dotarł do kilku logotypów zawierających wspomniane imię, co dodatkowo potwierdza autentyczność odnalezionej listy:

Enfys Nest Logo

Nie mamy pewności, jaką rolę mają pełnić powyższe loga, ale przynajmniej wyglądają ciekawie.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Nest pojawia się w przeciekach. We wczesnym etapie prac nad Solo do sieci wypłynęły rysunki przedstawiające speeder, na których widniało właśnie nazwisko antagonisty. Wtedy nie wiedzieliśmy nawet, co może oznaczać to słowo.

Nest speeder

Wygląd speedera przypomina maszyny znane z Mrocznego Widma, co sugeruje, że jest on stosowany do jazdy w warunkach pustynnych. Niewykluczone zatem, że będziemy świadkami pościgu nie tylko na Korelii, ale także na obszarze pustynnej lokacji, którą ukazano w trailerze Hana Solo.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.