Seriale

Dave Filoni podpowiada tematykę następcy „Rebeliantów”?

AhsokaRex Cover

Gdy coś się kończy, coś innego zaczyna i nie inaczej jest w przypadku serialu Star Wars: Rebelianci. Choć dzisiejszej nocy byliśmy świadkami finału animowanej serii, to fani powinni już teraz spoglądać w kierunku nowych przygód, co dobitnie potwierdził producent wykonawczy RebelsówDave Filoni.

Filoni podziękował na Twitterze za wszystkie lata, które widzowie spędzili z nim i jego ekipą, pracującą nad historią załogi Ducha. Na końcu swojej wypowiedzi dość wyraźnie zasugerował, że już teraz rozpoczynają się prace nad nowym, nieznanym nam jeszcze serialem:

„To część załogi, która pracowała nad Star Wars Rebels przez te wszystkie lata. Chcieliśmy wam podziękować za całe wsparcie okazane podczas prac nad 4. sezonem. Pamiętajcie, przyjaciele – Moc będzie z Wami, zawsze. A teraz zacznijmy ponownie.”

Znaczące jest tutaj ostatnie zdanie z wypowiedzi Dave’a. Jego przesłania nie musimy chyba nikomu tłumaczyć.

To jednak nie wszystko, ponieważ producent wykonawczy dał fanom jeszcze jeden sygnał, mogący zdradzać tematykę kolejnej serii, nad którą pracuje już ekipa. Filoni zmienił zdjęcie w tle na swoim twitterowym profilu, które przedstawia szkic koncepcyjny Ahsoki i Rexa, ujeżdżających wilki (czy to te z Lothal, nie mamy pojęcia).

DaveFiloni AhsokaRex

Jak doskonale wiemy, Sabine i Ahsoka wyruszyły pod koniec finałowego odcinka serii na poszukiwania Ezry. Niewykluczone, że dołączył do nich również Rex (który przeżył bitwę o Endor, o czym pisaliśmy we wcześniejszym newsie) i właśnie na tym będzie skupiała się fabuła kolejnej animacji w świecie Star Wars.

Nam taka wizja zdecydowanie odpowiada. A co Wy sądzicie o podobnym pomyśle?


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.