Gwiezdne Wojny - Historie

Disney zajmuje się oskarżeniami o plagiat plakatów „Solo”

Han Solo Poster cover

Wczoraj poinformowaliśmy Was o oskarżeniach francuskiego grafika, który twierdzi, że plakaty do Solo: A Star Wars Story to plagiat jego prac – czemu, nawiasem mówiąc, dość trudno zaprzeczyć. Jak się jednak okazuje, za plakaty nie odpowiada Disney, pod którego adresem mówi się obecnie z tego powodu niemiłe słowa i, co więcej, właśnie Disney zamierza teraz dążyć do rozwiązania problemu. Poniżej przytoczymy Wam wypowiedź rzecznika prasowego wytwórni, której udzielił czasopismu The Hollywood Reporter:

„Plakaty zostały wykonane przez zewnętrzną firmę i właśnie zajmujemy się tą sprawą.”

Czas pokaże, jakie kroki podejmie wytwórnia Walta Disneya. Jeśli faktycznie okaże się, że mamy do czynienia z podrabianiem cudzej pracy, to nie chcielibyśmy być w skórze „autora” grafik.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.