Seriale

Epilog „Rebeliantów” potwierdza spekulacje fanów na temat Rexa

Captain-rex-4_80271a65

Dzisiejszej nocy mogliśmy obejrzeć finał animowanej serii Star Wars: Rebelianci. W ferworze emocjonujących wydarzeń ciężko dokładnie wsłuchiwać się w każde słowo, więc niektórym widzom mógł umknąć ciekawy detal na temat losu byłego kapitana Wielkiej Armii Republiki – Rexa.

Część z Was zapewne pamięta spekulacje o tym, że rebeliant z siwą brodą, którego widzimy w jednej z finałowych scen Powrotu Jedi, to w rzeczywistości Kapitan Rex. Bohater seriali Wojny i Klonów i Rebelianci łudząco przypomina wspomnianego siwobrodego wojaka, a oliwy do ognia dolał swego czasu twitterowy wpis jednego z twórców animowanej serii. Autor posta później wycofał się ze swoich sugestii, jednak dziś sam serial – za sprawą epilogu, w którym narratorem była Sabine Wren – potwierdził, że klon faktycznie brał udział w bitwie o Endor.

Rex on Endor

Słowa Mandalorianki nie są do końca precyzyjne i nie można uznać ich za stuprocentowe potwierdzenie tego, że to akurat rebeliant ze sceny na Endorze jest Rexem, ale biorąc pod uwagę szum, jaki narósł wiele miesięcy temu wokół tej sprawy, najnowsza rewelacja nie może być przypadkowa.

Wygląda na to, że domysłom fanów w końcu stała się zadość.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.