Seriale

Podsumowanie finału „Rebeliantów” w ostatnim odcinku „Rebels Recon”

Star Wars Rebels Final Rebels Recon

Ten wpis zawiera spoilery z ostatnich odcinków serialu Star Wars: Rebelianci!

Emocjonujący finał Rebeliantów jest już za nami. Tak jak mogliśmy podejrzewać, swoje rozwiązanie otrzymały niemal wszystkie wątki, które kontynuowane były od początku serii. Jak co tydzień, choć tym razem po raz ostatni, podsumowanie odcinków przygotowali prowadzący Rebels Recon.

W materiale wideo znajdziecie wywiady z twórcami i wiele ciekawych informacji na temat tworzenia finałowych epizodów serii:

Lothal zostało wyzwolone, a po bitwie o Endor załoga Ducha rozdzieliła się i wyruszała w różnych kierunkach galaktyki. Bardzo interesujące wydają się słowa Sabine, która wspomina, że ma zamiar odnaleźć Ezrę, po czym wyrusza wraz z Ahsoką, a odcinek dobiega końca. Czyżby była to zapowiedź kolejnego serialu? Pozostaje czekać na to, co przyniesie czas i twórcy z Lucasfilm.

Będzie nam brakować bohaterów Star Wars Rebels, a Wam?


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.