Saga Star Wars

Ujawniono usuniętą scenę z „Ostatniego Jedi”

Phasma Deleted Scene

Z okazji nadchodzącej premiery cyfrowego oraz płytowego wydania Ostatniego Jedi, w najnowszym odcinku The Star Wars Show ujawniono niewykorzystaną scenę z filmu reżyserii Riana Johnsona.

Sekwencja ukazuje Finna i Phasmę na chwilę po ich pojedynku na pokładzie Supremacy. Były szturmowiec zdradza przy jej podwładnych, że to Phasma odpowiada za wyłączenie tarcz bazy Starkiller (wydarzenia z Przebudzenia Mocy).

Wspomniany materiał wideo możecie obejrzeć poniżej. Jeśli interesuje Was tylko i wyłącznie usunięta scena, przewińcie do 1:38.

Trochę szkoda, że twórcy pozbyli się tego dialogu z filmu, ponieważ diametralnie zmienia on odbiór wydarzeń z udziałem Finna i jego byłej przełożonej. Najpewniej wynikło to z faktu, że chciano pozostawić los Phasmy w niepewności aż do następnej części Sagi.

Omawiana scena, tak jak 13 pozostałych, które usunięto z filmu, znajdzie się na płytowym i cyfrowym wydaniu VIII Epizodu.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.