Seriale

Jon Favreau producentem wykonawczym i scenarzystą serialu aktorskiego w świecie Star Wars!

JonFavreau

Okazuje się, że podłożenie głosu Pre Vizsli z serialu Wojny Klonów i postaci z powstającego Hana Solo to niejedyny wkład, jaki aktor Jon Favreau będzie miał w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jak oznajmiła dosłownie przed chwilą oficjalna strona StarWars.com, Favreau przyjął funkcję producenta wykonawczego oraz scenarzysty nadchodzącego serialu aktorskiego, osadzonego w Odległej Galaktyce.

Jak sami mogliście się przekonać, Gwiezdne Wojny nie są obce artyście. Może on pochwalić się także długą historią współpracy z Disneyem, gdyż reżyserował m.in. filmy Iron Man i Iron Man 2, a obecnie pracuje nad aktorską wersją Króla Lwa. Swego czasu był także nominowany do nagrody Emmy.

Szczegóły na temat serialu, nad którym ma pracować Favreau, nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie, że będzie on powiązany z nadchodzącą usługą streamingową Disneya.

Pełne oświadczenie znajdziecie na oficjalnym blogu Star Wars.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.