Gwiezdne Wojny - Historie

Kolekcja figurek Funko Pop! zdradza imię bohatera „Hana Solo”

Solo trailer 5

Niecałe 80 dni dzieli nas od premiery Solo: A Star Wars Story, a im bliżej filmu, tym więcej się o nim dowiadujemy. Podobnie jak w przypadku innych produkcji, przecieki dotyczące zabawek i gadżetów ujawniają wiele szczegółów na temat historii oraz postaci Hana Solo. Lista inspirowanych spin-offem figurek z serii Funko Pop! wyjawia nam imię kolejnego bohatera.

Zdjęcie pudełka jednej z figurek i listy, która wyszczególniona jest na jego odwrocie, opublikował w sieci twitterowy profil MTFBWY. Możemy znaleźć tam m.in.: Hana Solo, Lando Calrissiana, Chewbaccę (z goglami), Qi’Rę, Tobiasa Becketta, Val, L3-37 i Imperialnego Range Troopera. Choć niemal wszystkie imiona i nazwy zostały ujawnione już wcześniej za pośrednictwem oficjalnych kanałów, na liście pojawia się imię, którego nigdy wcześniej nie słyszeliśmy – Rio Durant.

Rio Durant wydaje się być czterorękim obcym, który pojawia się w pełnym trailerze. Głos podkłada mu Jon Favreau:

Solo trailer 5

Przy okazji Funko potwierdza wcześniejsze doniesienia na temat imienia antagonisty – Enfysa Nesta. Pisaliśmy o tym w newsie sprzed kilku dni.

Solo trailer 14

Premier filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie odbędzie się już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.