Gwiezdne Wojny - Historie

Michael K. Williams dumny ze swojej pracy przy „Solo” – świat jednak nie będzie mógł jej docenić

michaelkennethwilliamshanslo

Premiera Solo: A Star Wars Story zbliża się wielkimi krokami, warto więc przystanąć na chwilę i przypomnieć sobie o kilku osobach, które przed zmianą reżyserów także brały udział w projekcie. Jedną z nich jest Michael K. Williams, który miał wcielić się w postać Drydena Vosa, ale ostatecznie okazało się, że na skutek różnicy w wizjach filmu nie ma dla niego miejsca w produkcji.Aktor powiedział w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że był dumny ze swojej pracy przy filmie i żałuje, że ludzie nie będą mogli go zobaczyć – mimo wszystko, nie rozpacza jednak nad tym faktem.

„Są po prostu w życiu takie momenty, że nie pozostaje ci nic innego, jak się z nich śmiać. To był taki dziwny zwrot wydarzeń. To nie jest normą. Mogę powiedzieć, że w tym zwariowanym Hollywood widziałem po trochu wszystkiego. Dlaczego tak się stało? Czasem po prostu tak musi być.

Ale muszę przyznać, że mi smutno, bo byłem dumny z tego, co zrobiłem. Myślę, że razem z Emilią Clarke, Woodym Harrelsonem i Aldenem… Myślę, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Byliśmy na statku, mieliśmy niesamowite wspólne sceny, dokonaliśmy czegoś naprawdę wspaniałego. Szkoda, że świat tego nie zobaczy.”

Solo zawita do kin już 25 maja tego roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.