Filmy

Daisy Ridley nie sądzi, żeby Rey miała jakieś słabości

Rey The Last Jedi

W ostatni piątek na Facebooku odbyło się specjalne Q&A, podczas któego Daisy Ridley podzieliła się z fanami ciekawą myślą – aktorka nie uważa, aby Rey, w którą się wciela, miała jakieś słabości.

„W ogóle nie wierzę w słabości w ludziach, bo wydaje mi się, że nie można stwierdzić, co jest dobre, a co złe w danej osobie, ponieważ wszystko tworzy jedną całość i ta całość to coś więcej, niż zsumowanie tych wszystkich części. Ludzie na pewno mogą nad sobą pracować, także nad gniewem, zazdrością i tak dalej. To nie są cechy, które po prostu mamy. Można nad nimi pracować. I nie sądzę, żeby Rey je miała.”

Później jeden z fanów zwrócił uwagę, że słabością Rey może być jej skupienie na rodzicach i ogromna chęć poznania ich. Daisy Ridley jednak się z tym nie zgodziła.

„Bardzo dobre pytanie, ale naprawdę nie sądzę, żeby to było jej słabością. Jeśli za czymś tęsknimy, to zwykle mamy do tego powód. Nawet jeśli bardzo szybko dokonuje postępów, oczywiście musi mieć coś, o czym myśli, gdy zasypia, bo to pomaga jej przeć do przodu. Więc nie sądzę, aby to była słabość. Myślę, że to wspaniałe…  Dodaje jej nadziei, że to wszystko nie było takie złe, że nie została po prostu zostawiona przez tych ludzi. I to także prowadzi ją do tej niesamowitej podróży. Tak jak mówiłam, to część większej całości. W innym wypadku nie odeszłaby [z Jakku – przyp. red.]. Przecież zostałaby tylko wtedy, gdyby naprawdę tego chciała. Nie poznałaby Luke’a, ani nie spotkałoby ją tyle wspaniałych rzeczy.”

Ostatniego Jedi, który przedstawia rozwinięcie historii Rey, w Polsce będzie można zakupić już od 23 kwietnia. Zwieńczenia jej podróży, Epizodu IX, można spodziewać się w kinach 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.