Mark Hamill daje dobrą radę dziewczynce, która boi się nosić koszulkę Star Wars

Luke badass

Młode fanki Gwiezdnych Wojen, Moc jest w Was silna, a potwierdza to sam mistrz Luke Skywalker.

Mark Hamill udzielił w tym tygodniu internetowej rady pewnej dziewczynce, która boi się nosić koszulkę z logo Star Wars do swojej szkoły. Wszystko zaczęło się, gdy jej mama opublikowała w mediach społecznościowych post o tym, że jej siedmioletnia córka płacze, ponieważ chciała nosić do szkoły koszulkę z Gwiezdnych Wojen, ale bała się dzieci, które dokuczają jej, ponieważ lubi „rzeczy dla chłopców”. Matka następnie poprosiła obserwujących ją o udostępnienie i skomentowanie posta, aby mogła pokazać swojej córce, że fani Star Wars – a szczególnie dziewczęta – są pomocni i niesamowici.

Wkrótce na jej tweet przyszła odpowiedź, jakiej prawdopodobnie się nie spodziewała…

„Moja siedmioletnia córka płacze właśnie w łóżku, bo chce nosić t-shirt Star Wars do szkoły, ale boi się, że jej rówieśnicy będą ją wyśmiewać, bo lubi „rzeczy dla chłopców”. Jestem tak zła i smutna z tego powodu. Proszę, podajcie ten post dalej i skomentujcie, żeby pokazać jej, jak wspaniałe są fanki Gwiezdnych Wojen.”

„Po prostu powiedz jej, żeby skorzystała z tego gestu, gdy jej koledzy z klasy powiedzą cokolwiek niemiłego. „Rzeczy dla chłopców”? BŁAGAM! Moc jest i zawsze będzie silna z kobietami tu na Ziemi oraz w odległej galaktyce.”

Cóż, Mark Hamill praktycznie każdego dnia udowadnia, że w pełni zasługuje na uwielbienie fanów oraz własną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame, którą nie tak dawno otrzymał.

Od siebie dodamy tylko: kochamy Cię, Mark!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Reklamy


Kategorie:Wydarzenia

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: