Wydarzenia

Mark Hamill daje dobrą radę dziewczynce, która boi się nosić koszulkę Star Wars

Luke badass

Młode fanki Gwiezdnych Wojen, Moc jest w Was silna, a potwierdza to sam mistrz Luke Skywalker.

Mark Hamill udzielił w tym tygodniu internetowej rady pewnej dziewczynce, która boi się nosić koszulkę z logo Star Wars do swojej szkoły. Wszystko zaczęło się, gdy jej mama opublikowała w mediach społecznościowych post o tym, że jej siedmioletnia córka płacze, ponieważ chciała nosić do szkoły koszulkę z Gwiezdnych Wojen, ale bała się dzieci, które dokuczają jej, ponieważ lubi „rzeczy dla chłopców”. Matka następnie poprosiła obserwujących ją o udostępnienie i skomentowanie posta, aby mogła pokazać swojej córce, że fani Star Wars – a szczególnie dziewczęta – są pomocni i niesamowici.

Wkrótce na jej tweet przyszła odpowiedź, jakiej prawdopodobnie się nie spodziewała…

„Moja siedmioletnia córka płacze właśnie w łóżku, bo chce nosić t-shirt Star Wars do szkoły, ale boi się, że jej rówieśnicy będą ją wyśmiewać, bo lubi „rzeczy dla chłopców”. Jestem tak zła i smutna z tego powodu. Proszę, podajcie ten post dalej i skomentujcie, żeby pokazać jej, jak wspaniałe są fanki Gwiezdnych Wojen.”

„Po prostu powiedz jej, żeby skorzystała z tego gestu, gdy jej koledzy z klasy powiedzą cokolwiek niemiłego. „Rzeczy dla chłopców”? BŁAGAM! Moc jest i zawsze będzie silna z kobietami tu na Ziemi oraz w odległej galaktyce.”

Cóż, Mark Hamill praktycznie każdego dnia udowadnia, że w pełni zasługuje na uwielbienie fanów oraz własną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame, którą nie tak dawno otrzymał.

Od siebie dodamy tylko: kochamy Cię, Mark!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.