Seriale

Ekipa z Lucasfilm jest zainteresowana dalszym rozwojem postaci Jacena Syndulli

star-wars-rebels-jacen-syndulla

Finał serii Star Wars: Rebelianci podsumował przygody załogi Ducha, która wyzwoliła Lothal, ale także przetarła ścieżkę dla wielu przyszłych historii osadzonych w Odległej Galaktyce.

Podczas gdy wiele osób jest zainteresowanych tym, co stanie się z Ahsoką Tano, Sabine Wren i zaginionym Ezrą Bridgerem, w samym Lucasfilmie spore nadzieje wiązane są z młodym Jacenem Syndullą.

Producent wykonawczy Rebelsów, Dave Filoni, rozmawiał niedawno z portalem io9 na temat finału serii, ujawniając, że syn Hery i Kanana ma duży potencjał w oczach innych twórców pracujących nad Gwiezdnymi Wojnami:

„Mówiąc szczerze, nie zastanawiałem się, dokąd to pójdzie. Co nie znaczy, że nie rozwiniemy tej postaci w przyszłości, już wiele osób w Lucasfilmie pyta mnie o to. Głównie twórcy. Myślę, że to dobrze.”

Imię „Jacen” nie zostało wybrane przypadkowo, a Filoni dodał, że ma to być mrugnięcie okiem w kierunku fanów Rozszerzonego Uniwersum:

„Wydaje mi się, że w niewielkim stopniu nazwanie go „Jacenem” było sposobem na uhonorowanie postaci Jacena Solo z Rozszerzonego Uniwersum, który tak naprawdę już nie istnieje, ponieważ czasy się zmieniły. Pomyślałem, że to trochę mrugnięcie do ludzi, którzy wiedzą, że to ważna postać, a może w jakiś sposób nowy Jacen będzie przeżywać życie oryginału. Jeszcze tego nie wiem.”

Jak już wspomniał Dave, imię „Jacen” pierwotnie należało do Jacena Solo, brata bliźniaka Jainy Solo, którzy byli dziećmi Hana Solo i Lei Organy. Dwójka staje się później potężnymi Jedi, chociaż Jacen w końcu zostaje lordem Sithów, by ostatecznie zginąć z ręki swojej własnej siostry. Miejmy nadzieję, że los młodego Syndulli okaże się inny.

Jeśli chodzi o pomysł na dziecko Kanana Jarrusa i Hery Syndulli, Filoni powiedział, że pojawił się on spontanicznie, w trakcie prac nad ostatnim sezonem:

„[Pomysł Jacena Syndulli – przyp. red.] rozwinął się tak naprawdę w trakcie prac nad czwartym sezonem. Był moim zdaniem dobry i istotny. Rozmawiałem o tym z Kiri Hart, była ona jedną z pierwszych osób, którym zdradziłem jego szczegóły, dopóki nie zdecydowaliśmy się od podstaw go zaprojektować.”

Pozostaje nam czekać i przekonać się, czy postać Jacena pojawi się w innych produkcjach. Jeśli zespół z Lucasfilm faktycznie jest zainteresowany przyszłością młodego bohatera, są szanse, że nie widzieliśmy go po raz ostatni.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.