Filmy

Wideo zza kulis „The Last Jedi” pokazuje reakcję Marka Hamilla, gdy po raz pierwszy spotyka Yodę

last-jedi-yoda-luke-skywalker

Nowy materiał zza kulis, który będzie towarzyszył płytowemu wydaniu Star Wars: The Last Jedi, został wczoraj opublikowany przez USA Today. Wideo ukazuje Marka Hamilla i jego reakcję na widok kukły mistrza Yody. Aktor ma okazję zobaczyć dawnego nauczyciela Luke’a Skywalkera po raz pierwszy od czasu Powrotu Jedi, co wyraźnie go wzrusza. Na spotkanie Hamillowi wychodzi także odtwórca roli Yody, Frank Oz.

Wspomniany materiał wideo znajdziecie poniżej:

https://twitter.com/Rebe1Scum/status/973352132945567744

Hamill omówił swoją reakcję w rozmowie z USA Today:

„Cały film był dla mnie naprawdę trudny emocjonalnie, ponieważ docierała do mnie moja śmiertelność i fakt, że coś, co było tak ważne w moim życiu, musiało się skończyć, musiałem przekazać pałeczkę następnemu pokoleniu. Zacząłem proces mentalnego odłączenia, gdy przeczytałem scenariusz Przebudzenia Mocy i wiedziałem, że nigdy więcej nie będę pracował z Harrisonem Fordem. Oczywiście największą traumą była utrata Carrie Fisher w prawdziwym życiu i jedyne, co było nam dane przeżyć wspólnie, to ta krótka scena z nią w filmie. Nabrała ona nowego znaczenia, ponieważ Luke żegnał się ze swoją siostrą i jednocześnie ja żegnałem się z Carrie, znając nadchodzący los Luke’a.”

Amerykańska premiera cyfrowej edycji Ostatniego Jedi ma miejsce już dziś, zaś 27 marca wydane zostaną wersje płytowe. W Polsce film zadebiutuje 23 kwietnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.