Saga Star Wars

Zwiastun cyfrowej edycji „Ostatniego Jedi”

TheLastJedi DigitalEdition

W Internecie pojawił się zwiastun cyfrowej wersji Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi, która dokładnie dziś debiutuje na rynku amerykańskim. W trailerze wymienione zostały wszelkie dodatkowe materiały, jakie zawierać ma domowa edycja VIII Epizodu, w tym 14 usuniętych scen i filmy dokumentalne zza kulis superprodukcji.

Wideo znajdziecie poniżej:

Przy okazji, na wczorajszym SXSW 2018 po raz pierwszy pokazano film dokumentalny The Director and the Jedi, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Za to na YouTube pojawił się jego nowy fragment, gdzie możemy usłyszeć wypowiedź Carrie Fisher na temat reżysera The Last Jedi, Riana Johnsona.

Polska premiera Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi w wersji Blu-ray oraz DVD odbędzie się 23 kwietnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.