Gwiezdne Wojny - Historie

Disney wypuszcza nowe plakaty „Hana Solo” w odpowiedzi na oskarżenia o plagiat poprzednich

Solo Poster v2 Full

Nowe plakaty Solo: A Star Wars Story zostały ujawnione na brazylijskim fanpage’u Star Wars. Pierwsze plakaty filmu znalazły się pod ostrzałem francuskiego artysty, który twierdził (prawdopodobnie słusznie), że pierwotne projekty są efektem plagiatu jego prac. Wygląda na to, że nowe wersje posterów stanowią odpowiedź Disneya na tę sytuację.

Poniżej znajdziecie wszystkie grafiki, które zostały umieszczone na oficjalnej stronie Star Wars:

Jakiś czas temu przedstawiciel Disneya odniósł się do sprawy plagiatu w rozmowie z The Hollywood Reporter, komentując ją w następujący sposób:

„Plakaty zostały zaprojektowane przez zewnętrzną firmę i aktualnie badamy tę sprawę.”

Nowe wzory wyglądają przyzwoicie, miejmy więc nadzieję, że kwestia poprzednich plakatów zostanie szybko wyjaśniona i zamknięta.

Premiera Hana Solo już 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.