Gry

Ujawniono rysunki koncepcyjne anulowanego „Star Wars: Battlefront IV” – Mroczny Kenobi!

Kenobi SWBF IV

Po anulowaniu Star Wars: Battlefront III od studia Free Radical pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, czego nie dane nam było ostatecznie zobaczyć w finalnej wersji gry. Od czasu zamknięcia projektu do sieci trafiły m.in. nagrania wersji pre-Alpha i dowiedzieliśmy się więcej o wewnętrznych zmaganiach w trakcie prac nad tytułem, co ostatecznie zamknęło kwestię Battlefronta III. Wygląda jednak na to, że dyskusja o niedokończonych grach rozgorzeje na nowo, ponieważ otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na anulowaną grę Star Wars Battlefront IV, a to za sprawą rysunków koncepcyjnych, ujawniających sporo faktów na jej temat.

Materiały, które wyciekły niedawno do sieci, ukazują kilka interesujących interpretacji uniwersum Star Wars, praktycznie odwracających znane nam zasady i fakty do góry nogami. Możecie przyjrzeć się „Mrocznemu Obi-Wanowi Kenobiemu”, „Mrocznej Lei Organie”, „Jedi Asajj Ventress”, „Jedi Maulowi” czy „Odkupionemu Anakinowi Skywalkerowi”. Wszystkie te postaci miały pojawić się w anulowanym Battlefront IV.

Opis towarzyszący koncepcjom brzmi niezwykle ciekawie:

Star Wars Battlefront IV miał przenieść fabułę Gwiezdnych Wojen na zupełnie nowe tory, z doskonałym scenariuszem, opierającym się o zasadę „co by było gdyby”, w którym odwróciłoby się wszystkie fakty. Postacie z epizodów 1-6 zostałyby zamienione rolami, jak np. Obi-Wan Kenobi stający się lordem Sithów lub Anakin zachowujący swoje kończyny na Mustafarze. Niektóre fragmenty opowieści posunęły się tak daleko, że Anakin zabił Yodę w pojedynku na Naboo. Battlefront IV przedstawiłby większe bitwy niż jakikolwiek inny Battlefront. Oznacza to, że grywalna miała być większa część każdej planety, co pozwalało wrzucić na pole bitwy ogromne ilości graczy. To naprawdę miała być największa gra w świecie Star Wars, jaka kiedykolwiek powstała.”

Możecie zobaczyć znacznie więcej grafik koncepcyjnych, w tym różne interpretacje niektórych z naszych ulubionych postaci, a także sekwencje akcji w grze, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Pełną galerię zdjęć znajdziecie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.