Portal

Konkurs we współpracy z wydawnictwem AMEET!

konkurs 2

Rebelianci!

Ruszamy z obiecanym konkursem, który zorganizowaliśmy dla Was we współpracy z wydawnictwem AMEET!

Zadanie konkursowe jest proste. Jako że główną nagrodą konkursową jest album Star Wars Art. Koncepty, na który w dużej mierze składają się prace legendarnego Ralpha McQuarriego, warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wstawienie w komentarzach pod postem na Facebooku Waszego ulubionego, gwiezdnowojennego rysunku koncepcyjnego tegoż artysty oraz opisanie w kilku zdaniach, dlaczego akurat ta praca jest Waszą ulubioną. Najciekawszy i najbardziej pomysłowy opis nagrodzimy albumem. Dodatkowym warunkiem udziału jest dodanie na końcu opisu hashtagów #RebelianckieSzumowiny oraz #AMEET.

star-wars-art-koncepty

Przewidzieliśmy także nagrodę dla drugiego miejsca, a będzie nią pozycja Star Wars Art. Kolekcja Plakatów, wewnątrz której znajdziecie aż 16 plakatów z Gwiezdnych Wojen, w tym 3 inspirowane Ostatnim Jedi.

Konkurs trwa od 15.03.2018 do 22.03.2018 roku (godz. 23:59).

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem, aby nie było żadnych niejasności odnośnie zasad udziału oraz przyznawania nagród.

Niech Moc będzie z Wami!


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny” oraz wydawnictwo książkowe AMEET
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/Rebe1Scum oraz na stronie https://www.rebe1scum.com do dnia 22 marca 2018 roku (do godziny 23:59).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu oraz zawrzeć opisane w regulaminie dopiski

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie są: książka „Star Wars Art. Koncepty” oraz „Star Wars Art. Kolekcja Plakatów”.
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: wydawnictwo AMEET.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.