Saga Star Wars

„Ostatni Jedi” bez dźwięku – tylko z muzyką – jako dodatek do kopii filmu

the-last-jedi-john-williams

Rian Johnson – scenarzysta i reżyser Ostatniego Jedi – za pośrednictwem Twittera poinformował, że jednym z dodatków specjalnych do zakupionej domowej edycji filmu będzie jego wersja pozbawiona wszystkich dźwięków, jak dialogi, czy całe tło, z wyjątkiem muzyki Johna Williamsa.

Ostatni Jedi w Stanach od dzisiaj jest do kupienia cyfrowo, na Blu-ray za dwa tygodnie. Spośród wszystkich dodatków specjalnych, mój ulubiony jest jakby ukryty, więc chciałbym o nim powiedzieć. Jeśli kupicie film gdzieś w Internecie (albo na Blu-ray), będziecie mieli dostęp do wersji tylko z muzyką.”

„To pełna wersja filmu, po prostu bez dialogów, efektów czy tła dźwiękowego… Tylko muzyka Johna. Naprawdę chciałem, żeby to powstało, to coś niezwykłego, jak film niemy.”

Nie obeszło się bez małego haczyka, bo zainteresowani taką wersją filmu będą musieli pobrać aplikację Movies Anywhere, żeby ją obejrzeć i choć ma to być zabieg darmowy, warto zwrócić uwagę, że „anywhere” to tylko Stany Zjednoczone, co znaczy, że w Polsce Ostatniego Jedi tylko z muzyką Williamsa nie zobaczymy.

W Polsce Epizod VIII trafi do sprzedaży na Blu-ray DVD 23 kwietnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.