Gry

EA podaje datę wprowadzenia oraz szczegóły dotyczące potężnych zmian w „Star Wars: Battlefront II”!

BattlefrontIICaptures

Electronic Arts podało konkretną datę wprowadzenia oraz szczegóły dotyczące długo wyczekiwanej zmiany systemu rozwoju postaci. Usprawnienia wejdą w życie 21 marca.

Wydawca głosił, że już niebawem zostaną wprowadzone ogromne zmiany w systemie rozwoju postaci w grze Star Wars: Battlefront II, które opracowano w oparciu sugestie przekazywane przez graczy. System zostanie zupełnie przemodelowany, co oznacza, że:

  • Postępy w grze będą liniowe i bardziej przewidywalne – Gwiezdne karty oraz ekwipunek będą zdobywane wyłącznie poprzez rozgrywkę, nie znajdziemy ich już w tzw. „loot boxach”. W zamian gracze zdobywać będą punkty doświadczenia za granie daną klasą, bohaterem lub statkiem w grze wieloosobowej. Zdobycie danej liczby punktów doświadczenia zapewni punkty służące do odblokowania, ulepszania i rozwijania gwiezdnych kart oraz ekwipunku.
  • Gracze zachowają wszystkie posiadane w tej chwili przedmioty – Gwiezdne karty, broń, bohaterów i statki. Uzyskane rzeczy będą nadal dostępne po pojawieniu się aktualizacji, która wpłynie jedynie na zdobywanie kolejnych przedmiotów.
  • Skrzyń z losowymi elementami nie można już zakupić – otrzymamy je poprzez codzienne logowanie się do gry, osiąganie kamieni milowych i wykonywanie wyzwań. W skrzynkach można znaleźć jedynie kredyty i przedmioty kosmetyczne pokroju zwycięskich poz i emotek.
  • Od początku kwietnia będziemy mogli zdobyć dodatkowe elementy kosmetyczne dla postaci za dostępne w grze kredyty i walutę premium, czyli kryształy – niebawem pojawią się pierwsze nowe stroje, dzięki którym gracze zmienią wygląd swoich bohaterów oraz żołnierzy (w końcu!) za pomocą kredytów zdobywanych w grze lub kryształów, które można zakupić za realne pieniądze. Jeśli liczyliście na zagranie jako Zabrak, Rodianin albo Abednedo, to niebawem będzie to już możliwe. Dodatkowe elementy spełnią wyłącznie rolę kosmetyczną, nie wpłyną w żaden sposób na statystyki postaci.

Jak już wspomnieliśmy, aktualizacja systemu rozwoju zostanie wprowadzona w życie 21 marca. Electronic Arts zapewnia, że poprawienie tej kwestii w Star Wars: Battlefront II to dopiero początek zmian. Twórcy planują szereg wydarzeń i dodatkowych trybów, które mają zachęcić graczy do powrotu lub zagrania w tytuł po raz pierwszy.

Chyba czas znowu odpalić Battlefronta, nie sądzicie?


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.